رشد جو رو میشناسی؟

درباره رشدجو

هسته اولیه تیم رشدجو در تابستان 93 شکل گرفت. این هسته در ابتدا در قالب یک رابطه دوستانه و با فعالیت‌هایی غیرمتمرکز در زمینه نوآوری و کمک به توانمندسازی افراد برای خلق ثروت آغاز شد. این فعالیت‌ها به تدریج شکلی رسمی و سازمان یافته¬تر یافت و هم اینک در قالب شرکت همیاران رشد کارآفرینی سپهر (به شماره ثبت ۱۹۹۹۳) که از جمله واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری استان گیلان است در این حوزه فعال است. این شرکت، صاحب برند تجاری «رشدجو» است که به ارائه خدمات هدفمند به صاحبان ایده و نوآوری به منظور تسریع فرآیند تجاری‌سازی و عرضه موثر به بازارهای هدف میپردازد. این مجموعه طیفی از خدمات را در قالب مشاوره، منتورینگ، بازارپژوهی و نیز جذب سرمایه به انجام می‌رساند.

رشدجو همچنین در اجرای برنامه¬های گوناگون و نیز ارائه خدمات بازاریابی و تجاری¬سازی، از تیم متنوعی از کارشناسان حوزه¬های مختلف (نظیر بازاریابی، مدیریت، برنامه نویسی و ...) نیز بهره می¬گیرد.

ماموریت رشدجو :

ما در رشدجو برآنیم که هر فرد به باور و توانی دست یابد تا با تکیه بر دانش و مهارت خود و جذب مشارکت از ظرفیت‌های انسانی پیرامون، زمینه ساز کسب درآمد و تولید ثروت شود.

چشم انداز

نقش آفرینی در ۴۰۴ کسب‌و‌کار نوآورانه تا سال ۱۴۰۴ خورشیدی

همکاران در رشدجو